• "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok"

• Milí rodičia,

naša materská škola sa zapojila do projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok".

Naučme deti nielen prijímať, ale aj dávať. Pridajte sa k nám a vyčarujme spolu úsmev na tvárach našich starkých.

Ak sa chcete pridať, tu je krátky popis toho, čo by mala krabička obsahovať:

- niečo na zahriatie (ponožky, čiapka, rukavice, šál),

- niečo sladké a

- niečo pre potešenie srdca (odkaz, soška, vianočná ozdoba, perníček).

Drobnosti pre potešenie nie je potrebné balíčkovať. Stačí, ak ich odovzdáte v triede u svojej pani učiteľky a tá ich odovzdá na riaditeľstve MŠ, kde ich zástupkyne nabalíčkuju, aby Vaše maličkosti potešili babičku aj deduška .

Termín je do 3.12. 2021 (piatok).

Následne ich odnesieme na zberné miesto v Malackách, odkiaľ poputujú do domovov dôchodcov na Slovensku, aby vyčarili úsmev a zahriali na srdiečku našich starkých.

Zo srdca Vám ďakujeme, my aj naši starkí.

• Riaditeľstvo MŠ oznamuje rodičom,

že prevádzka MŠ a jej elokovaných pracovísk bude na základe prieskumu od 23. 12. 2021 do 07. 01. 2022 (vrátane) prerušená.

• Oznamujeme rodičom, že z dôvodu pozitivity na EP Záhorácka,

bude od zajtra t.j. 29. 11. 2021 (podelok) do 05. 12. 2021 (nedeľa) vrátane,

v karanténe trieda č. 1.

Posledný kontakt  s pozitívnou osobou bol v piatok 26. 11. 2021.

Prosíme rodičov o zvýšenú pozornosť v sledovaní zdravotného stavu svojich detí

Ďakujeme za pochopenie.

• Centrum voľného času v Malackách

• Deti z predškolskej triedy to poriadne rozbalili so svojimi šarkanmi a preto sa zúčastnili netradičnej Šarkaniády v CVČ, kde získali diplom a niečo na potešenie.

• Vianočné pozdravy MV SR

• Ministerstvo vnútra SR sa rozhodlo  vyhlásiť predvianočnú výtvarnú výzvu aj tento rok. Preto deti z predškolskej triedy nakreslili  zimné obrázky , na ktorých sa snažili zachytiť vianočnú atmosféru. Motív mohli spojiť s prácou hasičov, policajtov,horských záchranárov. Vybrané kresby  budú MV SR rozposielať svojim kolegom,priateľom ako vianočné pozdravy.

Všetky výtvory budú odmenené maličkosťou s logom MV SR.

• Oznam pre EP Záhorácka!

• Oznamujeme rodičom EP Záhorácka, že budúci týždeň, t. j. od 15. 11. 2021 do 19. 11. 2021 bude prevádzka v riadnom režime.

Ďakujeme.

• OZNAM – EP Záhorácka !

• Oznamujeme rodičom EP Záhorácka, že z organizačných dôvodov nebude v prevádzke školská jedáleň Základnej školy.

Vzhľadom na túto skutočnosť, nie je možné zabezpečiť stravovanie v materskej škole a pretoEP Záhorácka nebude v prevádzke od zajtra tj. stredy 10. 11. 2021 do piatka 12. 11. 2021.

Ďalšie informácie poskytneme v piatok.

Ďakujeme za pochopenie.